Lushnja / Firmosin 4, të tjerët çështje kohe

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Lushnja ka nisur këtë javë firmosjen e kontratave me futbollistët që ishin vjet pjesë e skuadrës në të Parën dhe dje kanë ardhur firmat e para.

Endri Magani, Mikel Spaho, Erlind Korreshi dhe Klejdis Branica janë ata që kanën nënshkruar kontratat shkruan “Panorama Sport”.

Të njëjtën gjë pritet të bëjnë edhe të tjerët, me Ergys Alushin në radhë. Pritet që ë nënshkruajë edhe Enea Bitri, i ardhur nga skuadra e Tomorit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.