SHPËRNDAJE

Lushnja ka arritur te fitoj ne testin e tret miqsore ndaj Shkumbinitë.

Lagunaret prej disa ditesh po zhvillojnë fazen pregatitore ne Pogradec ku diten e sotme kane udhetuar drejte Peqinit per tu ndeshur me Shkumbinin qe drejtohet nga Sokol Branica .

Lushnja ka fituar me rezultatin e paster 0-2 golin e pare e ka shunuar Mikel Canka ndersa ka deputuar me gol dhe Shukulaku i cili firmosi pak dite me pare me “Lagunaret” .

Ft

Ks Shkumbini – KF Lushnja 0-2/ Canka , Shkulaku

S'KA KOMENTE

Comments are closed.