Lushnja/ ja 16 lojtarët që kanë nënshkruar

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Lushnja, 16 lojtarë kanë nënshkruar9:59 am 22 Jul 2017
Lushnja vijon përgatitjet, ndërkohë që klubi verdhejeshil ka konfirmuar shumicën e futbollistëve që ishin pjesë e skuadrës në të Parën.

Prej fillimit të javës ka nisur edhe procesi i rinovimit të kontratave dhe shumica e futbollistëve kanë nënshkruar edhe për një vit.

Në “Panorama Sport” janë publikuar emrat e futbollistëve që do të vijojnë të jenë pjesë e Lushnjes sezonin e ardhshëm futbollistik.

Lista e Lushnjes

Portierë: Spaho, Bejte, Haremi
Mbrojtës: Magani, Byshyti, Xhafa, Bufasi, Bitri, Mone
Mesfushorë: Branica, Taullau, Alushi, Koreshi, Ruço
Sulmues: Sefa, Pepa

S'KA KOMENTE

Comments are closed.