Lushnja / Meto vihet nën urdhrat e Banos

0
SHPËRNDAJE


Superiorja / Lushnja vijon me nënshkrimin e kontratave me lojtarët që kanë qenë vjet pjesë e skuadrës, ndërkohë që ka edhe prurje të tjera.

Mesfushori Agim Meto është vënë nën urdhrat e trajneri Artan Bano dhe do të jetë pjesë e Lushnjes sezonin e ardhshëm.

Meto vjet ishte pjesë e Bylisit, ndërkohë që më parë ka veshur fanellën e Apolonisë, Besës, Flamurtarit dhe Laçit, madje me kurbinasit arriti të shënojë 7 gola për gjysmë sezoni në kampionat dhe fitoi Kupën dhe Superkupën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.