Lushnja mposht Bylisin në kryendeshjen

0
SHPËRNDAJE

lushnja-bylisKryendeshja e Kategorisë së Parë i ka buzëqeshur skuadrës së Lushnjës. Kështu vendësit nuk ndalen duke arritur një tjetër fitore. Në pjesën e parë ishin goli i vendësve me autor Maganin dhe në fillimin e pjesës së dytë sërish Lushnja dyfishon me Taullaun.

Ndërkohë që goli i amerikanit Trevis nuk shërbeu për të arritur marrjen e një pike për ekipin ballshiot, që duhet thënë se pjesën e dytë e rriti ndjeshëm lojën sulmese.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.