Lushnja, shumë rikthime në Janar

0
SHPËRNDAJE

Mihani dikur me fanellen e Lushnjes

Ekipi i Lushnjës megjithëse është “kampione dimri”, nuk ka organikën për të përballuar një kampionat të gjatë dhe po mendon të bëjë disa blerje në Janar.

Emrat që përfliten në ambientin verdhjeshil janë kryesisht rikthime të lojtarëve që e kanë veshur më parë këtë fanellë.

Meglid Mihani thjesht një çështje kohe.
Mesfushori është pothuajse lëvizja e parë në merkaton e Janarit. Rikthimi i tij në Lushnje mund të ndodhe pasi ai të zgjidhë kontratën me Tomorin.

Në tratativa është edhe Korreshi.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.