Lushtaku pranë Kukësit

0
SHPËRNDAJE

lushtaku-1263138727
Kushtrim Lushtaku

Kushtrim Lushtaku me shumë mundësi do të jetë pjesë e Kukësit sezonin e ardhshëm, pasi sipas asaj që shkruan Panorama Sport, mesfushori kosovar ka arritur akordin me verilindorët.

Lushtaku vjet ishte pjesë e Flamurtarit, ndërsa tani pas një viti mund të riveshë fanellën e Kukësit.

Ndërkohë larg Kukësi shikohet Bekim Dema, i cili kërkon hapësira, të cilat te Kukësi vështirë t’i gjejë, dhe zgjidhja e kontratës me mirëkuptim është një opsion i mundshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.