Lyon e hap me fitore bindëse, Marseille zhgënjen (video)

0
SHPËRNDAJE

Gomis dhe Gourcuff të Lyon morën situatën në dorë në pjesën e dytë duke shënuar tre herë në portën e Nancy, 0-3 në fushën e këtyre të fundit. Marseille nuk ka shkuar më larg se një barazim i thatë pa gola ndaj Toulouse ndërsa Nice fiton 1-0 një ndeshje mjaft të vështirë ndaj Rennes.

14031009_10153709127371770_610329260_n

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.