Magani: “Jam i kënaqur për fitoren e thellë”

0
SHPËRNDAJE

Gugash Magani
Gugash Magani

Gugash Magani/ “E merituam plotësisht fitoren në një fushë të vështirë dhe ndaj një skuadre që u vendos mirë në fushë. Tërbuni luajti fort kundër nesh dhe kjo është një gjë normale. Kemi qenë gjatë gjithë kohë pranë portës kundërshtare dhe e komanduam lojën duke qenë më superiorë. Jam shumë i kënaqur për faktin që arritëm një fitore të thellë. Në ndeshjet që ne luajmë ndaj rivalëve të nivelit tonë, streategjia jonë ndryshon. Një javë më parë ne bindëm në lojë edhe pse vetëm barazuam. Futbolli ka brënda edhe fatin”, kanë qenë fjalët e Maganit pas fitores në Pukë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.