Magani mbyll merkaton

0
SHPËRNDAJE

flamurtari qatarGugash Magani, pas miqësores me Qatar S.C është shprehur i kënaqur me gjendjen e ekipit të tij, dhe ka bërë të ditur se nga Flamurtari nuk do të ketë largime.

Në deklaratën e tij për Panorama Sport, ai është shprehur se nga ekipi aktual nuk do të ketë largime, veç ndonjë huazimi që do të vendoset kur të mbërrijnë në Vlorë.

Sa i takon afrimeve, ai ka mbyllur “dyert” duke theksuar se ekipi është i plotë dhe nuk ka më nevojë për ndërhyrje.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.