Magani premton: Do shikoni një Teutë ndryshe

0
SHPËRNDAJE

image-108

Menjëherë pasi nisi punën me Teutën, Gugash Magani fillon të flasë për ekipin e tij të ri këtë sezon. Trajneri peqinas është optimst për pjesën e mbetur të sezonit me durrsakët, teksa këtë fakt e zbulon faqja zyrtare e klubit të Teutës në “Facebook”.

Përmes një postimi, faqja e durrsakëve tregonte për një bisedë mes tyre dhe trajnerit Magani, ku ky i fundit kishte premtuar daljen nga kriza dhe rikthimin e Teutës së sezonit të kaluar. Ja fjalët e trajnerit të “Djemve të Detit”: “Jemi në një situatë jo të mirë, por s’ka asgjë për t’u shqetësuar pasi do dalim nga kjo situatë jo normale për Teutën. Që nga sfida me Laçin do shikoni një Teutë ndryshe”,-ka qenë premtimi i Maganit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.