Magani qetëson Flamurtarin

0
SHPËRNDAJE

largea_magani1384620962
Gugash Magani do të mbetet trajner i Flamurtarit, siç edhe raporton “minuta90.com” së fundmi.

Tekniku peqinas ka folur në “Sport News”, duke theksuar se nuk i ka vënë asnjë ultimatum administratorit Idrizi, dhe se do të jetë sërish në krye të Flamurtarit.

Magani nuk ka zbuluar asgjë nga biseda e tij me Idrizin, ndërkohë që ka saktësuar se në stërvitje ka munguar për arsye familjare.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.