Magani: “Shumë i kënaqur me skuadrën”

0
SHPËRNDAJE

Gugash Magani
Gugash Magani

Gugash Magani/ “Sot e filluam shumë keq lojën. Pësuam gol shumë herët. Mendoj se fillimi i lojës deri në minutën e 25’-të foli për skuadrën e Skënderbeut. Pjesa tjetër ka folur për ne. Jam shumë i kënaqur për atë që treguam në fushën e lojës. Për ne e rëndësishme është që çdo ndeshje e vlerësojmë si finale. Ne do të shkojmë drejt objektivit tonë. Nëse do t’a luaja edhe njëherë ndeshjen do t’a filloja me dy sulmues të deklaruar. Ne i njohim skuadrat dhe i ndjekim kundërshtarët. Skënderbeu ka pikën më të fortë sulmin. Ne si strategji kishim që t’a mbanim kundërshtarin sa më larg. Kjo bën që të mbrohesh edhe më mirë”, u shpreh Gugash Magani për SuperSport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.