Majlinda Kelmendi do diskutojë finalen e madhe kundër francezes Priscilla Gneton

0
SHPËRNDAJE

Majlinda-Kelmendi-620x330

Majlinda Kelmendi gjunjëzoi francezen, Annabelle Euranie dhe kualifikohet në finale dhe ajo tani do të takohet me Priscilla Gneton nga Franca.

Xhudistja Majlinda Kelmendi gjithnjë e më afër finales. Ajo shkëlqeu edhe ndaj izaelites, Roni Schwartz, duke e mundur për 4 minuta.
Majlinda kualifikohet në finale dhe shumë afër titullit të Evropës, të cilën e kishte fituar në vitin 2014.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.