Malota drejt Vlorës

0
SHPËRNDAJE

Renato Malota
Renato Malota

Reanato Malota, kapiteni i Kukësit në sezonin e fundit, është një dëshirë e Flamurtarit në merkato.

Por, kjo dëshirë mund të bëhet realitet, pasi burime të minuta90.com bëjnë me dije se kanë nisur negociatat mes lojtarit dhe vlonjatëve.

Gjithsesi në mes është edhe Kukësi, që do kërkojë të rinovojë me shtatlartin lezhjan.

Nëse nuk do të ketë marrëveshje me verilindorët, atëherë Malota pritet t’i bashkangjitet Flamurtarit që do të kompletonte mbrojtjen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.