Malota flet si “dem i kuq”

0
SHPËRNDAJE

13244128_10207778543039268_1579071215961917396_oRenato Malota ka folur për herë të parë si lojtari më i ri i Partizanit, pas rikthimit aty.

Mbrojtësi, në një postim të bërë në Facebook shprehet se është i kënaqur me ekipin e ri, por gjithashtu nuk harron të përshëndesë presidentin Safet Gjici dhe tifozat kuksianë, të cilët kanë nisur ta urrejnë, tani që firmosi me Partizanin, ish-kapitenin e tyre.

Malota ka edhe një sqarim për tifozët e shumtë verilindorë, me anë të postimit në rrjetin social Facebook, i cili është si më poshtë. /minuta90.com/

13940952_10154245985612254_608439967_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.