Malota incident, Flores mbyll sezonin

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Kukësit s’ka humbur vetëm ndeshjen, por edhe 2 lojtarë me peshë si Malota dhe Flores. Sipas kolegut të TVSH Dëfrim Methasani, kapiteni i kuksianëve ka goditur xhamin me grusht dhe ka prerë pak dorën e tij, ndërkohë që nuk dihet në detaj historia.

Renato Malota
Renato Malota

Gjithashtu, fatkeqësisht edhe Eric Flores duket se ka një dëmtim serioz në gjurin e tij dhe do të mungoj për një kohë të gjatë.erik flores

S'KA KOMENTE

Comments are closed.