Mamiç flet për Shqipërinë dhe Çekiçin

0
SHPËRNDAJE

zoran-mamic
Zoran Mamić

Trajneri i Dinamo Zagreb, Zoran Mamić, është pyetur nga Telesport.al rreth të ardhmes së Endri Çekiçit, futbollistit të huazuar nga klubi gjigant kroat te Lokomotiva e Zagrebit si dhe rreth Kombëtares shqiptare.

“Endri do të vijë përsëri te ne në fund të sezonit. Pra, sezonin tjetër do të luajë te Dinamo e Zagrebit. Ai do të rrijë me ne, në Zagreb,” – është shprehur Mamić për gazetarin F. Kurtaj ndërsa ka vlerësuar Shqipërinë si një ekip të fortë dhe cilësor.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.