Manaj dygolësh, Inter në gjysëmfinale

0
SHPËRNDAJE

rey-manja-kupa italise primavera
Manaj kur fitonte kupën e Italisë

Ka shënuar dy gola Rey Manaj në barazimin 3-3 të Interit ndaj Palermos, ndeshje e vlefsh-me për kampionatin e të rinjve në Itali. Kanë qenë minutat ’11 dhe ’80 kur sulmuesi shqi-ptar ka gjetur rrugën e rrjetës duke treguar formën e mirë që ka në këtë moment. Më pas me penallti ka kaluar Inter që mbetet një ndër pretendentët për fitimin e turneut.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.