Manaj, goli i parë në serie A (video)

0
SHPËRNDAJE

Hyri në fushë në pjesën e dytë në vend të Ledjan Memushajt dhe menjëherë shkurtoi diferencën nga 2-0 në 2-1 por më pas humbi edhe një rast ideal për ta cuar në 2-2 dhe për ti dhënë një pikë Pescara-s në fushën e vështirë të ekipit suprizë Sassuolo.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.