Manaj mahnit Mancinin, dopietë në test miqësor

0
SHPËRNDAJE

imageLegjionarët/ Rey Manaj duket se e ka gjetur momentin për të bërë për vete trajnerin Mancini, por dhe për të lënë gojëhapur lojtarët zikalter si Kovacic dhe Jovetic. Edhe pse në një test brënda skuadrës, Manaj ka shenuar një dopietë që ka vendosur takimin stervitor. Sulmuesi kuqezi duket mjaft në formë, por edhe trajneri Mancini mesa duket ka gjetur një menyrë për ta stimuluar akoma më shumë. Pasi shënoi një dopietë edhe me ekipin e të rinjve, tashmë vijnë dhe golat për ekipin e parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.