Manaj “zbarkon” te Peskara

0
SHPËRNDAJE

manajRei Manaj tashmë do të jetë pjesë e Peskarës në Seria A, pas gjithçka është drejt zyrtarizimit.

Në Itali kalimi i tij nga Interi te Peskara ishte bërë fakt prej ditësh, por pritej që Manaj të mbërrinte në Itali.

Tashmë sulmesi ka mbërritur dhe ka kryer vizitat mjekësore te skuadra e tij e re ku luan edhe Ledian Memushaj që mban edhe shiritin e kapitenit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.