Manchester Utd. vjedh një pikë në Anfield

0
SHPËRNDAJE

14711180_1466102386747505_6633010011700083119_oLiverpool dhe Manchester United u ndeshën në kuadër të javës së tetë të kampionatit anglez. Dy emra të medhenj, shumë lojtarë të rëndësishëm në fushë, por pak raste dhe disa pritje të bukura e në fund një 0-0 që la shije të thatë te tifozet e të dyja skuadrave. Lojtari më i mirë u shpall portieri De Gea i Manchester United që në dy raste bëri vërtet mrekulli me pritjet e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.