Mancini shuan zërat për largimin e sulmuesit Manaj

0
SHPËRNDAJE

Legjionarët/ Pas shumë fjalësh dhe lajmeve të dala në lidhje me të ardhmen e Rey Manaj, ka ardhur eshe reagimi i Roberto Mancinit. Për sulmuesin shqiptar, mediar italiane janë shprehur se për të kanë shfaqur interes nga Anglia, në kampin zikaltër duket se e dëshirojnë që Manaj të qëndrojë pasi tek ai shohin të ardhmen e Interit. Trajneri i skaudrës deklaroi se shqiptari ka potencial të madh fizik, por edhe teknik. Ja fjalët e Mancinit:rey manaj “Manaj është shumë i mirë fizikisht. Ka potencial të madh. Ai mund të ketë një të ardhme të madhe te Interi”, deklaroi Mancini. Për sulmuesin e Kombëtares kuqezi ditët e fundit ka shfaqur interes ekipi i Aston Villa.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.