Manuka pranë firmës, Nebihi nuk vjen

0
SHPËRNDAJE

nebihi
Nebihi

Gentjan Manuka do jetë firma e radhës te Vllaznia. Burime të minuta90.com pohojnë se, mesfushori ka bindur trajnerin Armando Cungu dhe do t’i ofrohet një kontratë për sezonin e ri. 25-vjeçari mund të luajë edhe si mbrojtës i majtë, ku mund të jetë alternativë e Markut, pasi shkodranët nuk kanë asnjë lojtar në krahun e majtë të mbrojtjes, përveç mbrojtësit shkodran.

Sakaq, Bajram Nebihi duket se nuk do firmosë te Vllaznia. Kosovari nuk ka pranuar provën dhe është larguar, ndërsa sulmuesi boshnjak Alen Melunoviç po shfaq një formë të mirë gjatë seancave stërvitore, por trajneri Cungu do edhe pak kohë që t’ia shikojë vlerat që ka.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.