Marcelo Troisi pranë stolit të Lacit

0
SHPËRNDAJE

 

TroisiSkuadra e Lacit duket se ka menduar të afroj në staf Marcelo Troisin. Ish-trajneri i Kukësit dhe menaxher së fundmi pran SKënderbeut duket se është afruar tek kurbinasit, por ende nuk dihet nëse do të marri pozicionin e trajnerit apo do të jetë në staf teknik për të marrë drejtimin e skuadrës së bashku me Ramadan Ndreun.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.