Marchisio i qëndron besnik Juventusit. Rinovimi një formalitet

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Ështe 29 vjeç dhe 22 prej tyre i ka kaluar si bardhezi. Claudio Marchisio do të vazhdojë të qëndrojë si bardhezi edhe për shume vite të tjera. Mëngjesin e së dielës vjen edhe lajmi se mesfushori do të rinovojë kontratën me Juventusin deri në vitin 2019. Këtë gjë e konfirmon Beppe Marotta i cili është shprehur se mesfushori do të rinovojë kontratën, dhe se kjo gjë tani është e sigurtë. Pritet që orët në vijim Marchisio të hedhë firmën mbi kontratën e re, për të zyrtarizuar çdo gjë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.