Marco Reus i pafat

0
SHPËRNDAJE

2,w=993,c=0.sport
Reus

Sipas informacioneve më të fundit, dëmtimi i Marco Reus është më i rëndë sesa mendohej dhe lojtari i Borussia Dortmund pritet që të mungojë të paktën gjashtë muaj. 27 vjecari u lëndua në finalen e Kupës së Gjermanisë të cilën e humbi ndaj Bayern Munchen pas godit-jeve të penalltive.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.