Marco Verratti dhe Matuidi festë private me Rihanën para Barçës

0
SHPËRNDAJE

GOSSIP/ Disa dëshmitarë kanë raportuar se dy nga lojtarët e PSG-së, Blaise Matuidi dhe Marco Verratti, kanë shkuar në një “party” të organizuar në një klub nate në Paris, të hënën në mbrëmje, disa orë para fluturimit drejt Barcelonës. Të hënën në mbrëmje, “Puma” ka organizuar në një klub nate, që ndodhet pranë “Place de l’Etoile”, një ceremoni të projektuar nga këngëtarja Rihanna. Siç zbuloi dje “L’Équipe”, Blaise Matuidi dhe Marco Verratti, që të dy kanë udhëtuar në këtë “party” private. Sipas disa dëshmitarëve, dy lojtarët e PSG-së, në mëngjes nuk kanë qenë me shokët e skuadrës në grumbullimin për ndeshjen me Barcelonën, pasi ishin larguar nga klubi pas mesnate.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.