Mario Morina: Gjyqtari është me Partizanin

0
SHPËRNDAJE

morina1Superiorja/ Polemika të shumta pas ndeshjes kryesore midis Partizanit dhe Flamurtarit. Sulmuesi i Flamurtarit Mario Morina ka qenë ndër ata që nuk e kanë përmbajtur veten duke akuzuar ashpër gjyqtarin kryesor të takimit Kridens Meta. Ja si u shpreh ai pas ndeshjes per gazetarët e Supersport:

“Erdhëm në kryeqytet dhe e dominuam Partizanin në çdo aspekt por nuk mund të fitonim edhe kundër Partizanit edhe kundër gjyqtarit. Ishim superiorë si në rastet e krijuara si në lojë por skemi cfarë ti bëjmë gjyqtarit që është me Partizanin”. – përfundoi sulmuesi i vlonjatëve, duke ngritur shumë polemika mbi rezultatin e takimit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.