Martina ngushëllon italianët me foto nudo (foto 18+)

0
SHPËRNDAJE

Humbja e Italise ne cerekfinale ndaj Gjermanise pas penalltive ka lene te trishtuar shume tifoze dhe per kete mendon Martina Kolombari e cila perdor menjehere trupin e saj te ma-gjishem per te ngushelluar ‘axurret’. Ja fotot e saj:

 

3a25da03de 8087ceeab188007d57ee3989ee04d2d5 d05_martina_11 Martina_Colombari_12 martina-colombari tumblr_mtd3x0KgoT1sgbatvo1_540

S'KA KOMENTE

Comments are closed.