Mario Suarez përshëndetet me Atleticon

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Objektivi i Inter në këtë merkato, mesfushori Mario Suarez është transferuar në Serie A, por jo tek ekipi zikaltër. Mesfushori ka kaluar tek ekipi i Fiorentinës, pas shkëmbimit me mbrojtësin Savic, i cili tashmë bëhet pjesë e Atletikos së Madridit. Lojtari është përshëndetur me të gjithë pjesëtarët e ekipit madrilen, dhe në konferencën për shtyp u shpreh: “Atletico më ka dhënë gjithçka. Kam realizuar një ëndërr kur u transferovs këtu. Erdha si një “Colchonero” dhe po largohem si një “Colchonero”.”- ishin fjalët e Mario Suarez, i cili tashmë do të fillojë një aventurë të re me Fiorentinën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.