Masato ende jo zyrtarisht i Tiranës

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ U prezantuar si një lojtar i Tiranës, madje pozoi edhe me fanellën bardheblu, por sulmuesi Masato ende nuk është zyrtarisht pjesë e kryeqytetasve. Japonezi ende nuk e ka hedhur firmen mbi kontratë ashtu si kundër u përfol, por është ende në pritje të përfundimit të proçedurave për t’u bërë zyrtarisht një lojtar i Tiranës. Mësohet se menjëherë pas përfundimit të gjërave dhe hedhjes së firmës në kontratë, Masato do të bashkohet me pjesën tjetër të ekipit në Maqedoni.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.