Mattia Destro zgjedh skuadrën e tij të re

0
SHPËRNDAJE

destroMattia Destro është gati t’ja nisë nga fillimi. Ish sulmuesi i Romës dhe Milanit ka zgjedhur të firmosë me Bolognan. Sipas mediave italiane akordi midis dy klubeve është arritur mbi bazën e 6 milionë eurove. Sulmuesi do të firmosë një kontratë 5 vjeçare, dhe me një postim në Twitter ka shfaqur gjithë entuziazmin e tij për këtë aventurë të re.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.