Mavraj: Ato ishin nervoz

0
SHPËRNDAJE

Mergim Mavraj fletë për “supersport” pas humbjes me Italin “Panucci tha disa lojtar luajn ne kampionate jo intensiv kjo ndikon ”

Si mendon?

Mavraj:Per një ndeshje si e sotmia nuk ka rendisi cfar kampionati luan.
Ato ishin pak më nervoz ne vrejtem pasigurin e tyre , por ne një rastë ruajn qetesin dhe të ndëshkojn.

Mërgim Mavraj

Ne Mbrojtje ke luajtur me Canen , Ajetin Xhimshitin tani me Veselin?

Mavraj: Do ta shohim kush vjen ne ndeshjen e ardhshme,(qesh)
Për mua nuk është problemë fare .

Nuk është vrejtë qe skam luajtur më par se me Veselin.Kush futet ne fushe tregon vlerat .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.