Mavraj fiton dhe kualifikohet

0
SHPËRNDAJE

ek-mavrajKëlni është kualifikuar më tej në Kupën e Gjermanisë. Ata kanë mundur 2-1 Hofenhajmin.

Ekipi ku aktivizohet edhe mbrojtësi ynë Mërgim Mavraj, ka dashur edhe kohën shtesë për të kaluar turin, pasi koha e rregullt mbaroi 1-1. Modeste shënoi në fillimin e kohës suplementare golin që i dha kualifikimin.

Mavraj ka luajtur gjatë gjithë takimit duke qenë protagonist në këtë kualifikim. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.