Mavraj kritik ndaj mediave shqiptare

0
SHPËRNDAJE

Canaj-Mavraj

Mërgim Mavraj dh Lorik Cana, kanë qenë në qendër të vëmendjes pas ndeshjes miqësore ndaj Austrisë për dy golat e pësuar nga mbrojtja jonë, sidomos pëer golin e dytë ku veta Mërgimi pranoj pas ndeshjes së ishte kapiteni kuqezi që i kërkoi që të linte topin pasi ishte i vetëm.

Gjithsesi, për të qartësuar raportin fantastik midis të dyve mendon Mërgim Mavraj me anë të një postimi në Facebook.


Postimi i Mavraj ne rrjetin social.
Postimi i Mavraj ne rrjetin social.

Më shumë se asnjehere Vellezer!!!

Nuk ka pasur, nuk ka dhe nuk do të ketë “xixa” mes nesh por as mes askujt në këtë familje të madhe!
Do doja që në të njëjtin nivel me këtë ekip kombëtar të jenë dhe gazetarët që shkruajnë për të!

Gabuam sepse nuk jemi të pagabueshëm, cdo fitore na gezon edhe cdo pësim na meson.

Më shumë se asnjehere Vellezer.

Forca Shqipëria
O sa mirë me qenë Shqiptar


 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.