Mavraj mbetet në fokus

0
SHPËRNDAJE

Po tregon një top-formë në Bundesligën gjermane. Mërgim Mavraj vazhdon të spikasë me lojën e tij defensive. Saktësia dhe forma e mirë fizike bien në sy tek mbrojtësi i Hamburg dhe kombëtares shqiptare.

Skuadra e tij ka fituar ndaj Lajpcigut dhe Mavraj ka qenë pjessë e formacionit të javës shpallur nga “Kicker”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.