Mavraj në fushë, Malaga mund Këlnin

0
SHPËRNDAJE

Mërgim Mavraj
Mërgim Mavraj

Mërgim Mavraj dhe Këlni i tij po përgatiten për sezonin e ri futbollistik. Në programin e ndeshjeve miqësore Këlni është përballur me Malagan duke humbur minimalisht 1-0. Shqiptari është aktivizuar në 45 minutat e para të takimit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.