Mavraj nga Gjermania: Beshiktashi? Nuk e kam menduar

0
SHPËRNDAJE

Mërgim Mavraj
Mërgim Mavraj

Mërgim Mavraj është rikthyer në Gjermani, dhe mediat kanë gjetur rastin ta pyesin edhe për kampionatin europian, prej të cilit mbrojtësi i kombëtares është ndarë me ndjenja të përziera, pasi kualifikimi ishte shumë pranë.

Ai ka thekuar se Shqipëria i ndryshoi imazhin kombit në “Francë 2016”, dhe sigurisht ai u pyet edhe për të ardhmen.

Beshiktashi ka qenë ekipi që është lakuar më së shumti, por Mavraj tregohet i qartë duke u shprehur se nuk ka menduar fare për këto zëra merkatoje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.