Mavraj perfekt, Bayern nuk bind, zhgënjen Dortmund

0
SHPËRNDAJE

_92677807_bayern-gettyNjë fitore jo bindëse por tre pikë të domosdoshme ka arritur Bayern me fitoren 2-1 ndaj Leverkusen teksa për golat kanë vendosur Alcantara dhe Hummels ndërsa Calhanoglu kishte barazuar përkohësisht në 1-1. Me të njëjtin rezultat 2-1 është mundur Dortmund në Frankfurt përballë Eintracht. Një ndeshje perfekte e mbrojtësit tonë Mërgim Mavraj në barazimin 0-0 të Koeln ndaj Augsburg.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.