Mavraj rikthehet titullar me barazim

0
SHPËRNDAJE

Mërgim Mavraj me fanellën e Koln
Mërgim Mavraj me fanellën e Koln

Legjionarët/ Mërgim Mavraj është rikthyer më në fund të luajë si titullar tek ekipi i tij. Mbrojtësi shqiptar ka lënë pas dëmtimin dhe duket në një formë të mirë. Me Mavrajn në fushë Koln nuk humbet, teksa lojtari ka zhvilluar një ndeshje mjaft pozitive. Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë ka luajtur për 90 minuta në ndeshjen e sotme në kampionatin gjerman ndaj Wolsburgut. Ndeshja ka mbaruar në barazim me rezultatin 1-1 dhe Koln ka marë një pikë të rëndësishme në transfertë që i shërben kësaj skuadre për objektivat e saj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.