Mbaron shtrimi i tapetit në “Roza Haxhiu

0
SHPËRNDAJE


Diten e sotme ka perfunduar shtrimi i tapeti ne stadiumin “Roza Haxhiu” Lushnje .

Vec tapetit në “Roza Haxhiu” pritet te mberrijnë dhe stolat ku per vec tribunes “Vip” dhe karshia do te pajiset me stola me mbishkrimin KF Lushnja.
Nje dhuratë e bukur kjo per Lagunarët që pas shum vitesh do të kene një stadium te denjtë per superligë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.