Mbërrijnë dy blerjet e rradhës tek vlonjatët

0
SHPËRNDAJE

 

milosAshtu sic Minuta90.com kishte lajmëruar ekskluzivisht pak ditë më parë, mbrojtësi serb Milos Rnic dhe mesfushori Donjet Shkroda në mbërritur në Vlorë përpara pak orësh dhe pritet të hedhin firmën me skuadrën e Flamurtarit. 41-770x470Kështu bëhet fjal për dy afrime cilësore që do të forcojnë ndjeshëm organikën e trajnerit Magani. Vlonjatët po lëvizimin me shpejtësi në merkaton verore./Minuta90.com

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.