Mbërrijnë tre te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

Valdrin Rashica
Valdrin Rashica

Jasmin Agoviç dhe Ilir Avdyli kanë mbërritur te Vllaznia, e do kërkojnë të bindin stafin teknik për t’i ofruar një kontratë.

Portierët do t’i nënshtrohen një prove gjatë kësaj jave, e më pas stafi do të vendosë për fatin e tyre.

Krahas dy portierëve, në provë te Vllaznia ka mbërritur edhe mesfushori Valdron Rashica, i cili para pak kohësh u largua nga Skënderbeu, ndërsa më parë është aktivizuar në Finlandë dhe te Vushtrria, ekip me të cilin është shpallur kampion në Kosovë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.