Mbledhje urgjente tek Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

 

Iris Selimi duke drejtuar lojtarët e Skënderbeut në stërvitje
Iris Selimi duke drejtuar lojtarët e Skënderbeut në stërvitje

Skuadra e Skënderbeut pas dënimit nga UEFA tashmë sigurisht do të ndryshoj planet e përgatitjeve si edhe stradegjinë në merkato dhe jo vetëm. Aktualisht skuadra po zhvillon një mbledhje në Tropikal Durrës, atje ku ndodhet dhe rezidenca e saj. Vec të tjerave, në këtë mbledhje do të ndahet edhe dita e startit të përgatitjeve të skuadrës. Me shumë mundësi ekipi mund të bëjë disa ditë pushim për të nisur pak më vonë përgatitjet për sezonin e ri në kampionatin shqiptar dhe Kupën e Shqipërisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.