Mbrëmje negative për Hysajn dhe Napolin e tij

0
SHPËRNDAJE

hysajSkuadra e Napolit nuk shkoi më shumë se barazim 1-1 ndaj Sasuolos. Ndërkohë që Hysaj që ishte jo në gjendjen e tij më të mirë fizike, gaboi tek pësimi  i golit. Ishte një mbrëmje për tu harruar për shqiptarin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.