Mbrëmje madhështore në Kukës për festën e Kupës

0
SHPËRNDAJE

imageDita e nesërme nuk do të jetë një ditë si gjithë të tjerat për Kukësin dhe banorërne saj, pasi në këtë qytet të vogël do të festohet trofeu i parë i fituar nga Kukësit.

Në mbrëmjen e së mërkurës duke filluar nga ora 18:00 në qëndrën e qytetit verilindor do të organizohet edhe një festë e madhe për të pritur trofeun e Kupës së Shqipërisë.

Ashtu si zbuloi edhe presidenti i kësaj skuadre, Z.Safet Gjici do të jetë një mbrëmje e madhe për t’u mbajtur mend nga të gjithë ku nuk do të mungojnë as surprizat e mëdha.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.