Mbrojtës i djathtë për Kamzën

0
SHPËRNDAJE

kuleAndrea Kule, mbrojtësi i djathtë beratas, ka dalë në stërvitje me Kamzën e cila ka bërë disa përforcime cilësore gjatë kësaj periudhe.

Kule sezonin e shkuar është aktivizuar me Kastriotin dhe Tërbunin, ndërsa më parë ka qenë edhe pjesë e Dinamos dhe Laçit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.