Mbrojtësi i Besëlidhjes përfundon në spital

0
SHPËRNDAJE

Besëlidhja fitoj ditën e hënë ndaj Burrelit, por vec fitores kjo ndeshje u shoqërua me një incident kur Senad Lekaj ështtë dëmtuar rëndë. Futbollisti i Besëlidhjes pati një përplasje dhe si pasojë u detyrua të shkonte në spital për të marrë një trajtim te specializuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.